Компанія “Хліб Інвестбуд”, яка є торгово-експортним підрозділом

Компанія “Хліб Інвестбуд”, яка є торгово-експортним підрозділом Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ), за вісім місяців поточного маркетингового року (МР, липень-червень) експортувала 1,55 млн тонн зернових.

Як повідомила агентству “Інтерфакс Україна” прес-служба “Хліб Інвестбуду” з посиланням на генерального директора компанії Роберта Бровді, кукурудза і фуражна пшениця склали більше 50% експортованого обсягу, продовольча пшениця – близько 25%, ячмінь – понад 22%.

За словами Р. Бровді, поставки українського зерна здійснювалися в 22 країни Середземноморського регіону, Африки, Близького Сходу, Південної та Південно-Східної Азії.

Гендиректор “Хліб Інвестбуду” також зазначив, що всього в поточному сезоні компанія закупила на спотовому ринку і законтрактувала за зовнішньоекономічними договорами понад 3 млн тонн зернових. “Більше половини з цього обсягу ми вже поставили за кордон, а іншу частину плануємо відвантажити до кінця маркетингового року”, – додав він. Р. Бровді також зазначив, що з урахуванням закуплених за форвардом і поставлених в Аграрний фонд 870 тис. Тонн продовольчого зерна, загальний запланований обсяг торгово-експортної діяльності “Хліб Інвестбуду” в 2011/2012 МР досягне 4 млн тонн.