Наскільки інтегрувався «Хліб Інвестбуд» в діяльність ДПЗКУ

У поточному маркетинговому році ми дійсно почали роботу в новому для себе напрямку – організації переробки зерна і просування готової продукції на внутрішній і зовнішній ринки. У режимі пілотних проектів ми уклали угоди про співпрацю з 2 переробними підприємствами ДПЗКУ, повністю забезпечили їх сировиною, інвестували в реконструкцію діючого і покупку нового обладнання, організували систему збуту. Як результат, з поставлених «Хліб Інвестбудом» пшениці, ячменю, жита, вівса, гречки вироблено близько 50 тис. Тонн готової продукції. Це – 6 видів пластівців, 5 видів мюслі, кілька видів круп і комбікормів.

Причому, із зазначеного обсягу, більше 40% поставлено нами на зовнішні ринки. Це дуже важливий момент, оскільки від експорту суто зерновий номенклатури ми поступово переходимо до просування на закордонних ринках готової української продукції з високою доданою вартістю.

За підсумками 9 місяців 2011/2012 МР обсяг зовнішньоекономічного товарообігу компанії “Хліб Інвестбуд” склав близько 2,5 млн. Тонн зерна і продуктів його переробки. Із зазначеного обсягу майже 800 тис. Тонн склала кукурудза, 600 тис. Тонн фуражна пшениця, більше 590 тис. Тонн ячмінь, близько 490 тис. Тонн продовольча пшениця. Крім того, як уже згадувалося за кордон поставлено більше 20 тис. Тонн готової продукції переробки зернових.