Про потенціал України

Про потенціал України з виробництва та експорту зернових культур на азійські ринки і зокрема в Японію йшлося на зустрічі керівництва компанії «Хліб Інвестбуд» з представниками  японської «Agriculture &Livestock Industries Corporation» (ALIC), що відбулася 22 березня 2011 р. з ініціативи Посольства Японії в Україні.

Метою візиту в Україну представників державної «Agriculture & Livestock Industries Corporation», створеної профільним міністерством Японії для виконання регулюючих, дотаційних та інтервенційних функцій на ринку сільгосппродукції (у сфері впливу корпорації перебуває до 60% виробництва тваринницької продукції,овочів та цукру) стали вивчення та аналіз інформації про стан сільськогосподарського ринку України, її експортних можливостей, роботу транспортно-логістичних систем.

Як зазначив під час зустрічі керівник делегації ALIC Шунічі Шінкава, через постійне зростання цін і нестабільність міжнародних ринків Японія, що є найбільшим світовим імпортером кормових зернових культур, веде інтенсивний пошук нових джерел постачання. І в цьому полягає одне із завдань корпораціїALIC, яка забезпечує японські компанії та уряд збалансованими пропозиціями щодо тенденцій та перспектив глобальних ринках. «Ми не могли не звернути увагу на те, що Україна з кожним роком збільшує обсяги виробництва та експорту кормових зернових культур. Японські торгові компанії, які працюють з Україною, також демонструють зростання обсягів закупок, зокрема, кукурудзи і пшениці » – підкреслив він.