Як вигідно купити ліс

Після того, як Уряд прийняв Постанову «Про запуск експериментального проекту по реалізації необробленої деревини на електронних торгах», ліс стало купувати простіше. Безпека угоди гарантує те, що вона проходить під громадським контролем. Отримати детальну інформацію про те, як проходять публічні торги круглим лісоматеріалом можна за посиланням: uub.in.ua .

Торгівля лісоматеріалом на майданчику Prozorro

Значна частина ринку деревини України знаходиться в тіні. За різними оцінками обсяг тіньових операцій досягає 20% від усього обсягу лісозаготівельної галузі. Через це у деревообробних підприємств, які бажають придбати сировину, виникають певні ризики. Недобросовісний продавець може поставити продукцію низької якості або розведену деревом різних сортів, що не відповідає стандартам якості.

З запуском електронної системи ProZorro.Sale ситуація кардинально змінилася. Онлайн аукціони забезпечують повну відкритість процесу торгівлі. У торгах беруть участь великі лісозаготівельні підприємства України, що дозволяє купити якісний ліс за низькою ціною і отримати вигідні умови поставки. Зростання обсягів продажів через електронні аукціони Прозорро постійно зростає, що підтверджує зростання інтересу з боку покупців.

Переваги покупки через офіційні майданчики ProZorro.Sale

Багато компаній перейшли на закупівлю круглих лісоматеріалів через систему Прозорро, завдяки ряду переваг:

  1. Кращі пропозиції від найбільших постачальників деревини;
  2. Не потрібно їздити на торги по всій території України;
  3. Можна брати участь в торгах, перебуваючи вдома, в офісі, у відрядженні і т.д .;
  4. Відсутність корупції;
  5. Гарантія повної відкритості та рівних прав усіх учасників.

На електронних аукціонах можна купити деревину недорого, чесно і прозоро. Система визначає переможця автоматично на підставі його ставки. Організатор торгів не знає, хто переможець, так як цінові пропозиції анонімні.

Для участі в торгах досить зареєструватися на Українській універсальній біржі, яка є офіційним майданчиком системи Прозорро. Учасник миттєво отримує доступ до актуальних аукціонів і може подавати заявку на покупку деревини.